Nasze kosmetyki

W Medical House w Żywcu wierzymy, że zarówno zdrowie, jak i uroda są bardzo ważne. Twierdzimy, że dobre samopoczucie zaczyna się od dobrego stanu skóry, dlatego w naszym centrum można nie tylko wykonać profesjonalne zabiegi kosmetyczne i z medycyny estetycznej, ale również nabyć skuteczne i profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne do użytku domowego.

To właśnie u nas znajdziesz produkty najlepszych firm, jak OBAGI, Exuviance, Mesoestetic, Bielenda, RevitaLash i wiele, wiele innych. Dzięki nim nie tylko odżywisz, nawilżysz i wypielęgnujesz skórę, ale również zapobiegniesz powstawaniu zmarszczek, zlikwidujesz te, które już występują oraz poprawisz ogólny stan skóry, dodając jej utraconej świeżości i równego kolorytu. Niektóre z dostępnych u nas kosmetyków to również preparaty o silnych właściwościach, przeznaczone na przykład do domowego leczenia trądziku czy innych problemów dermatologicznych.

Nie wiesz, który z profesjonalnych kosmetyków jest dla Ciebie wskazany i najlepszy? Pamiętaj, że u nas możesz liczyć na poradę kosmetologów i dermatologów. Zapraszamy!