Poradnia chorób naczyń w Żywcu to specjalistyczna poradnia specjalizująca się w diagnostyce, leczeniu i profilaktyce chorób układu naczyniowego.

W naszej poradni pracuje wykwalifikowana kadra lekarska, doświadczona w leczeniu chorób tętnic i żył obwodowych, diagnostyce tętniaków aorty oraz w wykonywaniu niezbędnych badań, jak USG doppler. Wielu naszych pacjentów zmagało się również z miażdżycowym niedokrwieniem kończyn lub naczyniowym niedokrwieniem mózgu. W przypadku tych chorób niezbędna jest szybka diagnostyka i podjęcie skutecznego leczenia, ponieważ tylko to może znacząco zwiększyć szansę na przywrócenie pełni zdrowia.

W naszym gabinecie chorób naczyń można również wyleczyć żylaki, pajączki oraz owrzodzenia kończyn dolnych.

Specjalistyczne i doświadczone poradnie chorób naczyń są coraz częściej poszukiwane przez pacjentów. Jest to związane przede wszystkim z chęcią skorzystania z najnowocześniejszych metod leczenia, a także z rosnącym zapotrzebowaniem na takie usługi. Wiele chorób naczyń powstaje wskutek dzisiejszego sposobu życia, dlatego dla lekarzy z naszej poradni dużą wartość ma także edukacja pacjentów.


Gabinet chorób naczyń Indywidualna Praktyka Lekarska

lek. med.  Wacław Byrdy - Specjalista Chirurg

tel: +48 33 860 26 00