W Medical House posiadamy specjalistyczną poradnię chorób płuc, w której można skorzystać z diagnostyki i leczenia wszelkich chorób płuc, jak np.: astma oskrzelowa, bezdech senny, przewlekła obturacyjna choroba płuc, choroby zawodowe, przewlekły kaszel, choroby opłucnej.

Poradnia chorób płuc w Żywcu

W naszej poradni pracują specjaliści pulmonolodzy, którzy wiedzą, że wcześnie wykryte choroby płuc i prawidłowo poprowadzone leczenie dają ogromną szansę na szybki powrót pacjenta do zdrowia. Nasi lekarze doskonale rozumieją potrzeby i oczekiwania osób chorych, dlatego poza rzetelną pomocą lekarską dają im również wsparcie i zrozumienie, które jest niezwykle potrzebne w szczególnie trudnym okresie życia – w walce z chorobą.

Korzystają z nowoczesnego sprzętu, dzięki czemu są w stanie wykonać wszelkie niezbędne podstawowe badania, by możliwe najszybciej zdiagnozować rodzaj i przyczynę problemów, z którymi przychodzą do nich pacjenci. Przywiązują również dużą uwagę do edukacji pacjentów i profilaktyki chorób układu oddechowego.


Gabinet chorób płuc Indywidualna Praktyka Lekarska

lek. med. Małgorzata Rachwał - Specjalista Chorób Płuc

tel:+48 33 860 26 00