Lekarze interniści i medycyny rodzinnej, pracujący w poradni internistycznej w Żywcu, to doświadczeni specjaliści, którzy pragną otoczyć opieką zdrowotną Ciebie i Twoich najbliższych. Ich praca polega nie tylko na wykonywaniu samej diagnostyki i wdrażaniu leczenia, ale przede wszystkim na dbałości o Twoje zdrowie, byś mógł zachować dobrą kondycję fizyczną i psychiczną na wiele lat.

Jednym z głównych zadań naszych lekarzy jest również profilaktyka i edukacja pacjentów oraz członków ich rodzin. Bez niej nie można mówić o skutecznym zapobieganiu chorobom.

Nasza poradnia internistyczna zajmuje się leczeniem chorób układu oddechowego, pokarmowego, krwionośnego i hormonalnego. Leczymy również alergie i choroby tkanki łącznej, a w razie potrzeby kierujemy do specjalistów pracujących w ramach naszych poradni specjalistycznych w Żywcu.

Opieka dobrego internisty to podstawa!

Zadaniem dobrego internisty jest szybkie wykrycie chorób rozwijających się w organizmie pacjenta, a także skuteczne zapobieganie problemom zdrowotnym. Bez dobrej opieki internistycznej trudno będzie każdemu z nas zdobywać nowe cele zawodowe, realizować plany i spełniać marzenia. Gdy nie ma zdrowia, wszystko inne przestaje mieć znaczenie. Pamiętaj o tym i wybierz jednego z naszych lekarzy na swojego lekarza rodzinnego.


Gabinet internistyczny - Indywidualna Praktyka Lekarska

lek.med Halina Krzus - Drewniak - Specjalista Chorób Wewnętrznych

lek. med. Małgorzata Rachwał - Specjalista Chorób Wewnętrznych

lek. med. Bożena Handzlik - Specjalista Chorób Wewnętrznych

tel:+48 33 860 26 00