W centrum medycznym Medical House dbamy również o najmłodszych pacjentów, oferując im opiekę najlepszych lekarzy pediatrów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że do prawidłowego rozwoju każdego dziecka niezbędna jest jak najlepsza opieka lekarska, dzięki której można szybko zdiagnozować ewentualne nieprawidłowości oraz podjąć najskuteczniejsze leczenie. Nasza poradnia pediatryczna w Żywcu jest jedynym tak skoncentrowanym na potrzebach dzieci miejscem, w którym ważna jest nie tylko prawidłowa diagnostyka i leczenie, ale również dbałość o wzmacnianie odporności dziecka, a także uważność na jego potrzeby psychologiczne i emocjonalne. Dokładamy wszelkich starań, by każda wizyta dziecka u naszych pediatrów była dla niego źródłem radości, a nie płaczu.

Troszcząc się o dzieci, nie zapominamy o ich rodzicach!

Nasi lekarze to specjaliści, którzy nie tylko posiadają niezbędną empatię dla najmłodszych pacjentów, ale również pełne zrozumienie dla obaw i potrzeb ich rodziców, powierzających nam swój największy skarb. Nasi pediatrzy chętnie udzielają im szczegółowych informacji na temat stanu zdrowia dziecka i specyfiki danych chorób, bo wiedzą, że tylko wyczerpujące informacje są w stanie uspokoić rodzica, a także w pewien sposób również wpłynąć na efektywność leczenia. W związku z tym do każdego małego pacjenta i jego rodziców podchodzą w sposób indywidualny i zaangażowany, chętnie kierując na bardziej szczegółowe badania, jeśli zauważą taką potrzebę.


Gabinet pediatryczny - Indywidualna Praktyka Lekarska

lek. med. Gabriela Pytlarz - Cojda - Specjalista Pediatrii

tel: +48 606 992 767