Każdy z nas jest narażony na różne problemy, które zostawiają ślad w naszej psychice. Wiele osób zmaga się nie tylko z uczuciem smutku, osamotnieniem, skołataniem czy wypaleniem zawodowym, ale również z wieloma innymi problemami. Zdrada, zaburzenia emocjonalne, przewlekły stres, niepowodzenia i problemy społeczne – to wszystko osłabia naszą psychikę. Dlatego nie powinniśmy zapominać o tym, że możemy, a nawet powinniśmy, korzystać ze wsparcia psychologów, którzy mają doświadczenie w rozwiązywaniu tego typu problemów.

Nasza poradnia psychologiczna w Żywcu to miejsce, do którego może przyjść każda osoba, która duchowo, emocjonalnie lub psychicznie nie czuje się najlepiej. Nasi specjaliści pomagają pacjentom w każdym wieku, bardzo szybko tworząc w gabinecie atmosferę zaufania i relaksu. Z ich pomocą można szybciej przezwyciężyć trudne sytuacje życiowe, odzyskując wiarę nie tylko w siebie, ale również w ludzi i otaczający nas świat.

Jeżeli zastanawiasz się, czy potrzebujesz takiej porady psychologicznej, to odpowiedź może być tylko twierdząca. Przyjdź do nas i daj sobie pomóc. Czekamy na Ciebie!


Gabinet psychologiczny - Gabinet prywatny

mgr Krystyna Pietraszko-Skalny - Specjalista Psychoterapii Uzależnień

tel.+48 602 379 078