Poradnia psychiatryczno-neurologiczna w Żywcu to miejsce, do którego zapraszamy wszystkie osoby cierpiące na choroby psychiczne lub neurologiczne, potrzebujące pomocy psychiatry lub neurologa, a także ich rodziny, które chcą wspierać swoich bliskich w walce o zdrowie.

Psychiatra i neurolog w Żywcu

Nasi lekarze zajmują się diagnostyką i leczeniem chorób psychicznych oraz zaburzeń układu nerwowego. Neurolodzy najczęściej w swojej pracy spotykają się z problemami zaburzeń równowagi i pamięci, zawrotami głowy, niedowładami kończyn, trudnościami w koncentracji lub zapadnięciu w zdrowy sen, boreliozą, uszkodzeniami nerwów, bólem kręgosłupa, rwą kulszową oraz z depresją i stanami nerwicowymi. Natomiast psychiatrzy posiadają wieloletnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu psychoz, zaburzeń nastroju, nerwicowych i osobowości. Równie często pomagają pacjentom z zaburzeniami odżywiania, seniorom z problemami psychicznymi, uzależnionym i cierpiącym na bezsenność.

Nasza poradnia psychiatryczna w Żywcu prowadzi nie tylko diagnostykę i leczenie pacjentów, ale również edukację chorych i ich rodzin oraz terapię wszelkich zaburzeń psychicznych.


Gabinet psychiatryczny i neurologiczny - Indywidualna Praktyka Lekarska

lek. med. Józef Zając - Neurolog, Specjalista Psychiatra

tel: +48 787 629 225